Baigiamoji FOR-IN projekto konferencija

2024 / 02 / 20

Renginio vieta:

Pirklių klubas, Gedimino pr. 35, Vilnius


Renginio laikas:

2024 / 02 / 20

Kviečiame į baigiamąją projekto FOR-IN  konferenciją „Socioekonominė įtrauktis vietos lygmeniu: nuo daugybės šiuolaikinių praktikų šiandien iki sisteminio požiūrio ateityje“.

KADA? 2024 m. vasario 20 d. (nuo 13:00 iki 16:40 val.) | vasario 21 d. (nuo 9:00 iki 12:00 val.)

KUR? Nuotoliniu būdu (online) | Pirklių klubas, Gedimino pr. 35, Vilnius, Lithuania

PROGRAMA: skaitykite čia>> 

KALBA: anglų. Bus užtikrintas sinchroninis vertimas į lietuvių ir gestų kalbas.

✅ REGISTRACIJA (dalyvausiantiems gyvai): https://bit.ly/3vKAWph

✅ REGISTRACIJA (nuotoliniu būdu): https://bit.ly/47EEFSJ

 

Konferenciją organizuoja Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, UNHCR atstovybė Šiaurės ir Baltijos šalims ir Diversity Development Group.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas.

Apie FOR-IN projektą

Per pastaruosius dešimt metų Baltijos šalys nuolat tobulino savo pabėgėlių/imigrantų integracijos politiką, vystydamos specifines nacionalinio lygmens programas ir veiksmų planus. FOR-IN tikslas – sustiprinti esamas iniciatyvas ir pritaikyti Šiaurės šalių patirtį bei žinias pabėgėlių integracijos srityje Baltijos šalyse. Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimu siekiama stiprinti Baltijos šalių savivaldos ir pilietinės visuomenės iniacityvas integracijos srityje, įtraukti vietos imigrantų bendruomenes ir kitas šalis, dalyvaujančias imigrantų integracijoje.  Šis projektas kaip niekada svarbus dėl to, kad dabartinė pabėgėlių situacijai Europoje sparčiai keičiasi dėl karo Ukrainoje.

Daugiau >>