Internetinis seminaras: suvokti vyresnio amžiaus žmonių įvairovę – aktyvus ir sveikas senėjimas Šiaurės šalyse

2022 / 04 / 06

Renginio vieta:

Internetu


Renginio laikas:

2022 / 04 / 06, 13:00-14.30 (Vidurio Europos laiku) val.

Ką žinome apie vyresnio amžiaus žmonių įvairovę Šiaurės šalyse, kalbant apie jų sveikatą, aktyvumą ir dalyvavimą visuomenės gyvenime? Nauji Šiaurės šalių tyrimai rodo, kad vyresnio amžiaus suaugusieji yra įvairialypė grupė ir kad jų galimybės gyventi aktyvų ir sveiką gyvenimą priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių.

Kviečiame prisijungti prie Nordregio ir Šiaurės šalių gerovės centro organizuojamo internetinio seminaro „Suvokti vyresnio amžiaus žmonių įvairovę“. Jame mokslininkai iš Nordregio pristatys dviejų naujų tyrimų rezultatus:

  • Aktyvaus ir sveiko senėjimo rodikliai Šiaurės šalių regione. Galimybės ir iššūkiai. 
  • Aktyvus ir sveikas senėjimas: įvairialypės perspektyvos ir Šiaurės šalių rodikliai. 

Internetinis seminaras vyks 2022 m. balandžio 6 d., 13.00-14.30 val. Centrines Europos laiku (UTC+1) platformoje Zoom.

Po pranešimų Šiaurės šalių savivaldybės, atsakingos ministerijos, mokslininkai ir senjorų organizacijos bus pakviestos pakomentuoti pateiktas tyrimų išvadas ir aptarti aktyvaus ir sveiko senėjimo galimybes bei iššūkius Šiaurės šalyse.

Registruokitės į internetinį seminarą čia: https://nordregio.org/events/webinar-grasping-the-diversity-among-older-adults-active-and-healthy-ageing-in-the-nordic-region/?page&events=webinar-grasping-the-diversity-among-older-adults-active-and-healthy-ageing-in-the-nordic-region&post_type=events&pos=2250.39990234375