Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas 2020

2020 / 11 / 17

Renginio vieta:

Talent Garden. Vilniaus g. 33, Vilnius


Renginio laikas:

2020 / 11 / 17, 10:00 - 12:00 val.

Stebėkite tiesiogiai

Apie renginį

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas – kiekvienais metais vykstantis renginys, kuriame daugiausiai dėmesio skiriama įmonių atsakomybei ir tvarumui. Nuo 2014 m. verslo bei politikos vadovai iš Šiaurės ir Baltijos valstybių kasmet susirenka Vilniuje aptarti iššūkių, su kuriais susiduria įmonės, savo verslą kreipiančios korporacinės atsakomybės linkme, bei apsvarstyti, kaip vyriausybės bei kitos suinteresuotos šalys galėtų padėti įmonėms veikti tvaresniu būdu.

2020-ieji metai yra išskirtiniai. Koronavirusas tapo išbandymu įmonių socialinei atsakomybei! Įmonių bei korporacijų vadovai šiandien susiduria su investuotojų ir akcininkų spaudimu taupyti lėšas, mažinti pandemijos sukeltus nuostolius – tikimasi, kad šie sprendimai bus priimami nedelsiant. Skirtingos įvairių Šiaurės ir Baltijos šalių kompanijų priimtos tvarkymosi su Covid-19 strategijos vertinamos nevienodai. Kai kurių didžiųjų kompanijų sprendimai, priimti krizės akivaizdoje, bus prisimenami dešimtmečiais.

Šių metų tema „Kuriant pasaulį po Covid‘o: dėmesys tvarumui” siekiama nagrinėti numanomą Covid-19 poveikį tvarumui, taip pat nustatyti naujas bei toliau tęsiamas tvaraus verslo praktikas.

Lapkričio 17 d. prie mūsų prisijunkite nuotoliniu būdu. Įgiję naujų įžvalgų išplėskite žinias apie tvarumą!

RENGINIO PROGRAMA

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimą 2020 organizuoja Šiaurės ministrų Tarybos biuras Lietuvoje, Šiaurės šalių (Danijos, SuomijosNorvegijos ir Švedijos) Prekybos rūmai Lietuvoje, Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), Suomijos ambasada Lietuvoje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ