Nordic Talks: Ką reiškia jaunimo balsas gamtai

2020 / 10 / 21

Renginio vieta:

Ši diskusija vyks nuotoliniu būdu


Renginio laikas:

2020 / 10 / 21, 11:00 - 12:30 val.

 

Šiaurės ministrų tarybos diskusijų ciklas Nordic talks kviečia prisijungti prie jaunimo veikloje už gamtos išsaugojimą.

Jaunimas yra gyvybiškai svarbus saugant aplinką ir užtikrinant darnų augimą. Pabandykime tai įrodyti! Pakalbėkime apie Šiaurės ir Baltijos šalių aplinkos valdymą šiandienos kontekste ir suteikime galimybę jauniems žmonėms aptarti, kaip ekonomikos augimą valdyti taip, kad priimant politinius sprendimus būtų užtikrinami ir ilgalaikiai aplinkos poreikiai.

Diskusijos laikas: Spalio 21 d. 11 val. (10 – 11 val CET).

Diskusijos vieta: Ši diskusija bus transliuojama nuotoliniu būdu Facebook. Kviečiame dalyvauti ir užduoti klausimus gyvai komentaruose.

Diskusijos dalyviai:

Dovydas Kaminskas – Tauragės rajono savivaldybės meras

Živilė Mantrimaitė – Festival Y?! organizatorė

Ane Serrelli – Norvegijos jaunimo ir vaikų tarybos atstovė.

Moderatorė: Vaida Pilibaitytė, LRT žurnalistė.

 

Diskusiją organizuoja: Šiaurės ministrų tarybos biuras, Norvegijos ambasada Lietuvoje, Danijos ambasada Lietuvoje, Švedijos ambasada Lietuvoje, Suomijos ambasada Lietuvoje.

Visos Nordic talks diskusijos yra skirtos darnaus vystymosi tikslų sprendimui. Mes norime įkvėpti vieni kitus veikti  siekiant geresnės, tvaresnės ateities.

2019 m. rugpjūčio mėnesį Šiaurės ministrų taryba iškėlė ambicingą tikslą, kad Šiaurės regionas iki 2030 m. taptų tvariausiu ir labiausiai integruotiausiu regionu pasaulyje. Čia skaitykite apie mūsų „Vizija 2030“.

Galbūs turite idėją savo Nordic talks diskusijai? Jūs turite galimybę tai įgyvendinti ir gauti finansavimą! Apie finansavimo galimybes Nordic talks diskusijoms skaitykite čia.