Partnerystės pokyčiui

2019 / 11 / 21

Renginio vieta:

The Nordic Council of Ministers in Lithuania (Didžioji g. 5)


Renginio laikas:

2019 / 11 / 21, 9:00 val.

Lapkričio 21-oji yra Tarptautinė socialinio verslumo diena. Šią dieną pristatome projektą „Project 100“, skirtą socialiniam verslui ir socialinėms naujovėms vaikų teisių srityje. Projektas susideda iš 100 įkvepiančių istorijų iš Baltijos ir Šiaurės šalių socialinių verslininkų, keičiančių vaikų gyvenimus.

Verslo pusryčių metu diskutuosime, kaip padėti socialiniam verslui ir inovacijoms augti Lietuvoje ir kaip verslas gali aktyviau dalyvauti kuriant prasmingus socialinius pokyčius.

Sužinosime apie matematikos egzaminų rezultatus patobulinusių švedų, disleksija sergantiems vaikams padedančių danų ir vaikus iš mažų kaimo vietovių į užklasinę veiklą įtraukiančių latvių verslo patirtis. Ką jie turi bendro? Ko reikia, kad Lietuvoje būtų skatinamos socialinės naujovės?

Renginyje dalyvaus socialiniai novatoriai iš Lietuvos ir Latvijos, „Reach for Change“ vadovė Ida Johansson ir „Game Changer“ kampanijos Lietuvoje partneriai – Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, TELE2, TV3, Ella fondas.

Nacionalinis konkursas „Game Changer“ organizuojamas jau šeštą kartą. Konkurse išrenkamos geriausios socialinio verslo idėjos ir joms suteikiama finansinė bei ekspertų parama.

Renginio vieta: Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje (Didžioji g. 5)
Laikas: Lapkričio 21 d. 9.00-10:30 val.

Renginys vyks anglų kalba.

PROGRAMA

Sveikinimo žodis ir „Project 100“ pristatymas – Helén Nilsson, Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje direktorė
Project 100: rezultatai ir pamokos – Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, „Reach for Change“
Socialinis verslas ir inovacijos Šiaurės šalyse: „Reach for Change“ patirtis – Ida Johansson, „Reach for Change“
Partnerystės pokyčiui: vertė verslui – Asta Buitkutė, TELE2 Lietuva

Moderuojama diskusija