Socialinio verslo ir inovacijų forumas

2023 / 05 / 05

Renginio vieta:

Internetu


Renginio laikas:

2023 / 05 / 05, 9:30-17:30 val.

2023 m. gegužės 5 d. vyksiantį Socialinio verslo ir inovacijų forumą antrus metus iš eilės organizuoja Lietuvos socialinio verslo asociacija kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komitetu, bendradarbiaudami su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje ir kitais partneriais.

Pastaruoju metu, kai įvairių rūšių verslas buvo išbandytas iki savo galimybių ribų, socialinis verslas sparčiai augo. Jo atsparumas ir kūrybiškumas darant daug gero visuomenei, nepaisant visų kylančių iššūkių, kelia didelę pagarbą. Šių metų forume didžiausias dėmesys taip pat bus skiriamas sprendimams, kaip galime sustiprinti socialinį verslą ir jo atsparumą krizėms. Forumo dalyvių laukia šie pranešimai ir diskusijos:

  • Aukšto lygio politikų sesija apie socialinio verslo plėtros viziją.
  • Kokių veiksmų turi imtis mūsų atstovaujamos institucijos ir organizacijos bei kokių reikia sąlygų norint sukurti klestinčio socialinio verslo ekosistemą.
  • Kaip galime panaudoti socialines inovacijas aktyvesnėms, įtraukesnėms ir sąmoningesnėms bendruomenėms kurti visoje Europoje? Kokia yra iniciatyvos „ESF+ socialinės inovacijos+“ vizija ir kokie tikslai?
  • Diskusija: parlamento, vyriausybių, socialinių įmonių, verslo, akademinės bendruomenės ir žiniasklaidos vadovai diskutuos apie socialinio verslo ekosistemų vystymosi spartinimo būdus ir būtinus žingsnius, taip pat pristatys geriausią praktiką bei aptars išmoktas pamokas.

Prie forumo galima jungtis nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos ir programa čia.