Tarptautinė konferencija „Universalus dizainas. Patogus gyvenimas žmonėms – naujos galimybės verslui“

2018 / 04 / 26

Renginio vieta:

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5.3 salė (Laisvės pr. 5, Vilnius)


Renginio laikas:

2018 / 04 / 26, 13:00 val.

Universalus dizainas – tai terminas, kuris vis dažniau diskutuojamas, bet vis dar mažai pažįstamas mūsų visuomenėje. Daugeliui atrodo, kad tai tiesiog dizaino sprendimai žmonėms su specialiaisiais poreikiais. Visgi ši sąvoka yra žymiai platesnė, universalaus dizaino sprendimai pasitarnauja ir sveikiems, ir ligotiems, ir mažiems, ir seniems.

Šiaurės ministrų tarybos biuras su partneriais kviečia į universalaus dizaino tarptautinę konferenciją „Universali statyba. Patogus gyvenimas žmonėms – naujos galimybės verslui“, kuri vyks balandžio 26 dieną „Litexpo“ parodoje RESTA.

Šioje konferencijoje pranešimus skaitys ne tik Lietuvos specialistai, bet net 7 užsienio lektoriai iš 4 Šiaurės šalių: Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Danijos.

Konferencija skirta statybos inžinieriams, architektams, projektuotojams, savivaldybių administracijų darbuotojams, tėvams, auginantiems vaikus, vyresnio ir pensinio amžiaus žmonėms, neįgaliesiems, aktyviam jaunimui bei valstybinės institucijoms, kurių interesas – sukurti sąlygas patogioms darbo vietoms ir gyvenimui atsirasti.

Konferencijos programa