„Vilniaus lapai“: susitikimas su detektyvų rašytoju Michael Katz Krefeld

2019 / 11 / 08

Renginio vieta:

Šiuolaikinio meno centras, Kino salė (Vokiečių g. 2, Vilnius)


Renginio laikas:

2019 / 11 / 08, 19:00 val.

Festivalis „Vilniaus lapai“ ir Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje kviečia į susitikimą su vienu populiariausių ir daugelį literatūros apdovanojimų pelniusių Danijos kriminalinių romanų rašytojų Michael Katz Krefeld.

Renginio laikas: lapkričio 8 d., penktadienis – 19.00 val.
Renginio vieta: Šiuolaikinio meno centras, Kino salė (Vokiečių g. 2, Vilnius)

Dalyvauja rašytojas Michael Katz Krefeld (Danija), renginį veda menotyrininkė dr. Agnė Narušytė.

Bilietus platina „Tiketa“
Renginio trukmė – 105 min.

Karjeros pradžioje kūrė scenarijus filmams ir televizijai. Yra parašęs 15 scenarijų danų televizijos serialams. Literatūroje debiutavo 2007-aiaisiais. Nuo tada šį autorių lydi išskirtinė sėkmė.
Michaelio Katzo Krefeldo romanai laimi prestižiškiausius literatūros apdovanojimus Danijoje ir kitose Šiaurės šalyse, užkariaudami tarptautinės skaitančios visuomenės širdis.

Danijos kriminalinio trilerio karaliumi tituluojamo rašytojo romanai dažnai apibūdinami kaip žanro ribas peržengiantys psichologiniai trileriai.

Rašytojo kūryba išversta į 18 kalbų, keturi iš jo romanų pasirodė ir lietuvių kalba: „Paklydęs“ (2014), „Ieškomas“ (2015), „Sekta“ (2016), „Gelmės“ (2018). Naujausias iš jų – trileris „Gelmės“ – yra išdavystės istorija su realistiškais personažais ir aštriam protui sukurtu siužetu, kur išdavikai yra ir visuomenė, ir artimieji.

Autoriaus romanuose nagrinėjamos aštrios socialinės temos: prekyba žmonėmis, prostitucija, socialiai pažeidžiamų šeimų atžalų likimai.