Ieškomas socialinių pokyčių lyderis, kuriam atiteks 20 tūkst. eurų

2019/03/14

Tarptautinė organizacija „Reach for change“ drauge su ilgamečiais partneriais telekomunikacijų bendrove TELE2 ir TV3 televizija, bei šiais metais prie projekto prisidėjusiu Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje, skelbia socialinių inovacijų konkurso „Talentas keisti“ atrankos pradžią. Nuo kovo 14 d. socialiniai novatoriai, kurie savo išskirtinėmis idėjomis kuria geresnį pasaulį vaikams, kviečiami teikti paraiškas dalyvauti konkurse bei laimėti 20 tūkst. eurų savo socialinei veiklai vykdyti.

Paraiškas kviečiame pildyti internetinėje svetainėje talentaskeisti.lt iki balandžio 14 d. vidurdienio. Pirmojo etapo metu kandidatų paraiškas vertins ekspertų komisija, atrinktos idėjos turės galimybę savo idėjas pristatyti komisijai interviu metu, dar vėliau įvyks viešas geriausių idėjų pristatymas. Atrankų procesui pasibaigus, planuojama gegužės 27 d., bus paskelbtas projekto nugalėtojas.

„Per penkerius metus parėmėme 13 Pokyčių lyderių, kurie keičia vaikų ir mūsų visų gyvenimus. Konkursas „Talentas keisti“ unikalus, nes laimėtojas ne tik gauna finansinę paramą socialinio verslo vystymui, bet ir įsilieja į vis didėjančią socialinio verslo bendruomenę, gauna ekspertinę pagalbą bei kolegų palaikymą, kartu mokosi ir tobulėja. Ieškome ne tik idėjų, bet ir asmenybių, kurios galėtų gerus norus paversi realybe, kurie turėtų ambiciją pakeisti pasaulį vaikams. Priklausomai nuo idėjų, kurios pareikš norą dalyvauti konkurse, planuojame ekspertinę pagalbą suteikti bent trims idėjoms“, – teigia Jurgita Ribinskaitė-Glatzer, „Reach for change“ vadovė Baltijos šalyse.

Socialinių pokyčių konkurso nugalėtojas pateks į inkubatoriaus programą, kurioje be finansinės investicijos, skirtos veiklai vykdyti, taip pat gaus ekspertinę bei viešinimo paramą. Į finalą patekusios, tačiau nugalėtojomis netapusios idėjos taip pat bus pakviestos į inkubatoriaus programą, jos negaus finansinės paramos, tačiau turės galimybę pasinaudoti ekspertine parama savo socialinei veiklai vykdyti.

Projektą „Talentas keisti“ įgyvendina „Reach for Change“ su partneriais telekomunikacijų bendrove TELE2 ir TV3 televizija bei Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje. Konkursas „Talentas keisti“ yra tarptautinės organizacijos „Reach for change“ įgyvendinamo projekto „Game changer“ dalis.

Jurgita Ribinskaitė-Glatzer
„Reach for Change“ vadovė Baltijos šalyse
Jurgita.ribinskaite-glatzer@reachforchange.org
+370 600 87199