Kreipkitės dėl finansavimo! Viešojo sektoriaus tarnautojų mobilumo programa laukia paraiškų

2021/01/15

Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programa pradeda paraiškų priėmimą. Programa skirta valstybės tarnautojams ir kitiems viešojo sektoriaus darbuotojams. Paraiškų terminas yra 2021 m. kovo 30 d.

Paraiškos šiai programai teikiamos vieną kartą per metus.

Priežastys teikti paraišką

  • Jūs ir jūsų kolegos Šiaurės ir Baltijos šalyse turite idėjų, planų ir patirties, kuriais verta pasidalinti, atrasti ir aptarti su partneriais.
  • Paraiškos procesas ir ataskaitų teikimas yra lengvas ir patogus vartotojui – visa tai galima padaryti internetu „NB8-Grants“.

2020 metų rezultatai

Patvirtintos 46 paraiškos iš Šiaurės ir Baltijos regiono, kurių bendras biudžetas 2020 m. buvo 265 645 EUR. Paskutiniu šaukimu mobilumo programos finansuotuose projektuose dalyvauja 280 valstybės tarnautojų.

Visų 2020 m. programos finansuojamų projektų statistiniai rezultatai pagal pareiškėjų šalį:

Teikti paraišką yra paprasta

Elektroninė paraiškų sistema adresu www.nb8grants.org priima paraiškas nuo 2021 m. sausio 15 d. Prašome atidžiai perskaityti gaires ir laiku pradėti ieškoti projektui partnerių. Registruokitės arba prisijunkite, jei jau esate mobilumo programos vartotojas, ir pradėkite pildyti paraišką – atkreipkite dėmesį, kad galite užpildyti paraišką keliais etapais iki nustatyto termino.

Nepamirškite pateikti paraiškos iki termino pabaigos – 2021 m. kovo 30 d.!

 

Apie Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programą

Programa siūlo finansavimą mobilumui ir tinklų kūrimui, metinis mobilumo programos biudžetas yra 200 000 EUR. Programą finansuoja visos NB8 šalys: Danija, Estija, Suomija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija ir Švedija. Programos tikslas – skatinti ir stiprinti viešojo administravimo struktūrų bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis ir tinklų kūrimą visuose Šiaurės ir Baltijos regiono administravimo lygmenyse. Bendras tikslas yra padidinti pasaulinę konkurencinę regiono galią.