Prisijunkite prie Šiaurės Tarybos internetinių seminarų apie energetiką, skaitmeninimą ir atsparumą antibiotikams

2021/02/10

Kovo 2–3 d. Šiaurės Taryba surengs tris internetinius seminarus energetikos, skaitmeninimo ir atsparumo antibiotikams tema. Renginių tikslas yra suteikti galimybę Tarybos nariams ir Europos Parlamento bei Komisijos atstovams aptarti iššūkius ir sprendimus šiose trijose srityse. Renginių kalba – anglų. Registracijos terminas – 2021 m. vasario 26 d.

Energetikos Seminaras

Kovo 2 d. 10-12 val. (CET)

Energetikos internetinio seminaro „Link ateities be fosilijų – ar Šiaurės šalių sprendimai yra teisingi?“ darbotvarkėje numatomos diskusijos apie tolesnius žingsnius pereinant prie energijos be iškastinio kuro ir tarpvalstybinių elektros energijos rinkų – sričių, kuriose Šiaurės regionas dažnai laikomas pavyzdžiu.

Apie energetikos seminarą
Registruokitės į energetikos internetinį seminarą

Skaitmeninimo seminaras

Kovo 3 d., 10-12 val. (CET)

Šiaurės šalys tampa skaitmeninės. Kaip tai atitinka Europos perėjimą prie skaitmeninio amžiaus? Skaitmeninimas yra pagrindinis Šiaurės regiono ir ES prioritetas. Internetinis seminaras suteiks galimybę aptarti bendrus iššūkius ir sprendimus, žvelgti į priekį ir bandyti rasti būdų, kaip pagreitinti skaitmeninimo procesą tiek Šiaurės, tiek Europos lygiu.

Apie skaitmeninimo internetinį seminarą
Registruokitės į skaitmeninimo internetinį seminarą

Antibiotikų atsparumo seminaras

Kovo 3 d., 14-16 val. (CET)

Internetinių seminarų serija baigiasi atsparumo antibiotikams tema. Atsparumas antibiotikams – tyli grėsmė triukšmingoje pandemijos eroje. Į darbotvarkę įtraukta antibiotikams atsparių bakterijų grėsmė COVID-19 pandemijos akivaizdoje.

Apie atsparumo antibiotikams internetinį seminarą
Registruokitės į interneto seminarą apie atsparumą antibiotikams

Visuose internetiniuose seminaruose dalyvaus Šiaurės Tarybos, Europos Parlamento ir Europos Komisijos atstovai kartu su daugybe ekspertų ir privataus sektoriaus atstovų. Internetiniai seminarai vyks anglų kalba ir bus tiesiogiai transliuojami per Šiaurės Tarybos „Facebook“ puslapį bei norden.org svetainėje.

Tiesioginę transliaciją rasite čia.