Skelbiamas papildomas paraiškų teikimo terminas Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programai

2018/09/01

Šiais metais Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programai sukanka dešimt metų. Minint šią sukaktį skelbiamas papildomas Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programos paraiškų priėmimas. Paraiškų pateikimo terminas yra 2018 m. spalio 15 d.

Ši programa nuo 2009 metų skiria finansinę paramą valstybės tarnautojams bei kitiems viešojo sektoriaus darbuotojams, norintiems vykti į stažuotes, mokymus, trumpalaikius darbinius vizitus Šiaurės ir Baltijos šalyse arba vykdantiems bendradarbiavimo tinklų veiklą minėtame regione.

Per dešimtmetį programa skyrė paramą daugiau nei 500 projektų vykdžiusiems 3000 valstybės tarnautojų. Teikiama parama įgalino valstybės tarnautojus keistis žiniomis ir kurti Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo struktūrų tinklus, taip skatinant NB8 šalių bendradarbiavimą.

Remiamuose projektuose privalo dalyvauti partneriai bent iš trijų iš skirtingų valstybių – Danijos, Islandijos, Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Farerų, Alandų salų ir Grenlandijos.

Kodėl verta teikti paraišką?

Jūsų kolegos iš kitų Šiaurės ar Baltijos šalių turi idėjų, planų ir patirties, vertos perimti ar aptarti su partneriais.

Paraiškų ir ataskaitų teikimas yra paprastas ir patogus vartotojui – visa tai galima atlikti internetu NB8-Grants svetainėje.

2018 m. konkurso rezultatai

2018 metais iš viso buvo patvirtintos 49 Šiaurės ir Baltijos regiono paraiškos, kurių bendras biudžetas yra 262 539 eurų. Mobilumo programos remiamuose projektuose dalyvaus 317 valstybės tarnautojų.

Paraiškų teikimas yra lengvas

Paraiškas elektroninėje paraiškų sistemoje www.nb8grants.org galima teikti nuo 2018 m. rugpjūčio 27 d.

Prašome atidžiai perskaityti gaires ir laiku ieškoti partnerių.

Užsiregistruokite arba prisijunkite ir pradėkite pildyti paraišką – atkreipkite dėmesį, kad galite pildyti paraišką etapais iki nustatyto termino.

Nepamirškite pateikti paraiškos iki termino pabaigos – 2018 m. spalio 15 d.

Kontaktai:

Madis Kanarbik 
Programos koordinatorius
Šiaurės ministrų tarybos biuras Estijoje
Tel. + 372 7 423 625
El. paštas: public.administration@norden.ee

Apie Šiaurės ir Baltijos šalių viešojo administravimo mobilumo programą

Programa siūlo paramą mobilumui ir tinklams. Mobilumo porgramos metinį biudžetą – apytiksliai 300 000 eurų – finansuoja visos NB8 šalys – Danija, Estija, Suomija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija ir Švedija. Programos tikslas – skatinti ir stiprinti bendradarbiavimą, keitimąsi žiniomis ir ryšius tarp viešojo administravimo struktūrų visuose Šiaurės ir Baltijos regiono administraciniuose lygmenyse. Programa siekiama palengvinti efektyvesnių darbo metodų suderinimą viešajame sektoriuje. Bendras tikslas yra padidinti regiono konkurencingumą pasaulyje.