Kvietimas pasižymėti datas: Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas 2021 m. lapkričio 24 d.

2021 / 11 / 24

Renginio vieta:

Renginys internetu


Renginio laikas:

2021 / 11 / 24

„Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas“ yra kasmetinis renginys, kuriame daugiausia dėmesio skiriama įmonių atsakomybės ir tvarumo problemoms. Renginyje bus aptariami iššūkiai, su kuriais susiduria įmonės, judėdamos link korporacinės atsakomybės ir kaip vyriausybės bei kiti suinteresuotieji subjektai gali padėti įmonėms veikti tvariau.

Aštuntasis „Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas“ vyks nuotoliniu būdu 2021 m. lapkričio 24 d. Šiame renginyje Šiaurės ir Baltijos regiono lyderiaujančios įmonės, mokslininkai ir nevyriausybinės organizacijos, pritraukdamos ir išlaikydamos talentų įdarbinimą ir išlaikymą, atsakys į šiuos klausimus:

  • Kokie yra sėkmingi tvarumo praktikos pavyzdžiai, padedantys pritraukti, išlaikyti ir įgalinti talentus pasaulyje po pandemijos?
  • Ar tvarumas yra sėkmingo talentų valdymo katalizatorius, ar nauji talentai skatina verslo tvarumo praktiką?
  • Tvarumo ir talentų valdymo funkcijų derinimas – kuo skiriasi Šiaurės ir Baltijos šalių požiūriai?
  • Biuro skatinama ar laisvės skatinama darbo praktika – ką pamatysime dominuojant darbo rinkoje?

Šiais laikais nuolatos auga geriausių talentų paieškų svarba įmonėse: „Kalbant apie geriausių talentų pritraukimą ir išlaikymą, prekės ženklai vis dažniau atkreipia dėmesį į tvarumą. Nors stabilus darbas ir nuolatinis atlyginimas anksčiau buvo „gero darbo“ požymis, dabar darbuotojai ieško principingų įmonių“, – sako Ole Terje Horpestad, Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje.

Kviečiame dalyvauti 2021 m. „Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikime“ ir išlikti konkurencinga rinkos dalyve, atrandant kūrybingus sprendimus, kaip pritraukti ir išlaikyti geriausius talentus.