Local Heroes, Global Impact: „Nordic Talks“ diskusija apie socialinį verslą  „Creative Shock“ konferencijoje

2023 / 11 / 25

Renginio vieta:

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Gedimino pr. 7, Vilnius ir internetu per www.delfi.lt


Renginio laikas:

2023 / 11 / 25, 11:00-17:00 val.

Lpkričio 25 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybė rengia vieną didžiausių socialinio verslo konferencijų Lietuvoje „Creative Shock“. Į ją kviečia atvykti visus norinčius ir besidominčius socialiniu verslu, o ypač jaunus žmones. Savo žiniomis renginyje dalinsis profesionalai iš Lietuvos ir Švedijos, o  Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje drauge su „Nordic Talks“, Inovacijų agentūra ir NVO „Geri norai“ inicijuoja diskusiją Local Heroes, Global Impact: Empowering Social Entrepreneurs. 

Kviesime diskutuoti, kaip socialinių verslininkų veiksmai vietos bendruomenėse gali tapti galingais katalizatoriais sprendžiant globalias problemas. Taip pat kelsime klausimą, ar socialinis verslas gali būti priemonė atgaivinti kaimo vietoves ir sukurti tvarius pokyčius. Pašnekovai taip pat svarstys, kaip socialinį verslą padaryti patrauklų jaunimui. Socialiniai verslininkai dažnai turi puikių idėjų, kaip spręsti socialines problemas, tačiau jiems trūksta rinkodaros ir komunikacijos kompetencijų, kurias paprastai būna puikiai įvaldę jauni žmonės.

Diskusijos dalyviai

  • Abdallah Sobeih, švedų įmonės „SwIdeas“ įkūrėjas, kurios misija socialines problemas spręsti siūlant poreikiais pagrįstus, novatoriškus ir kūrybiškus švietimo ir mokslinių tyrimų sprendimus.
  • Simona Šimulytė yra patekusi į socialinių įmonių lyderių TOP100 socialinių inovacijų kategorijoje, ji puikiai supranta, su kokiais iššūkiais susiduria verslininkai ir yra artimai susipažinusi su naujausiomis  verslo tendencijomis ir technologijomis.
  • Vilius Vaitiekūnas, bendruomenės iniciatyvos „Akee Space for Culture“ įkūrėjas. Vilnių iškeitęs į Aleknaičius, jis sėkmingai įgyvendina kultūros projektus vietos bendruomenėje, tuo pačiu metu išlikdamas aktyviu pasaulinės meno scenos dalyviu.
    Diskusiją moderuos  Jurgita Ribinskaite – Glatzer, NVO „Geri norai LT“ ir „Rykantų paštas“ įkūrėja

 

Konferencija ir diskusija vyks anglų k. Renginį galima tiesiogiai stebėti per „Delfi.lt“

Konferencijos vaizdo įrašas: