Šiaurės ir Baltijos šalių tvarumo forumas 2019

2019 / 11 / 12

Renginio vieta:

Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai, S. Daukanto a. 3, Vilnius


Renginio laikas:

2019 / 11 / 12, 9:00 - 12:30 val.

Lapkričio 12 dieną Vilniuje vyks didžiausia Lietuvoje tarptautinė darnaus verslo konferencija. Ji sulaukė ypatingo susidomėjimo – dalyvauti užsiregistravo per pusantro šimto dalyvių.

Pasak konferencijos organizatorių, tokį susidomėjimą lėmė renginio tema – žiedinė ekonomika, kuri šiuo metu yra tiek valstybės, tiek verslo aktualija.

Laikas: Antradienis, lapkričio 12 d.
Vieta: Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai, S. Daukanto a. 3, Vilnius

Kviečiame susipažinti su renginio PROGRAMA.

Pirmoji konferencijos dalis bus skirta valstybės ir verslo bendradarbiavimui žiedinės ekonomikos srityje, kur pranešimus skaitys ir panelinėje diskusijoje dalyvaus užsienio ir Lietuvos institucijų atstovai: OECD (angl. Organization for Economic Cooperation and Development) generalinio sekretoriaus pavaduotojas Masamichi Kono, Danijos viešojo ir privataus kapitalo institucijos “State of Green” atstovas Finn Mortensen. Panelinėje diskusijoje dalyvaus Aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Agnė Bagočiūtė, Ekonomikos ir inovacijų viceministras Gintaras Vilda, Lietuvos nacionalinio koordinacinio centro ekspertė Audronė Alijošiutė-Paulauskienė ir kiti.

Antroji konferencijos dalis skirta praktinių patirčių pristatymui, patarimams, kaip nuo dabartinio ekonomikos modelio „imk – gamink – išmesk“ pereiti prie uždaro žiedinio. Čia savo patirtimi, idėjomis ir geraisiais pavyzdžiais dalinis inovatyvios nevyriausybinės organizacijos bei verslo įmonės savo veikloje jau taikančios žiedinės ekonomikos principus: užsienio svečiai iš Danijos ir Norvegijos, Kęstutis Jusčius iš „Auga Group“ bei tvaraus verslo ekspertė Valda Chošnau iš Lietuvos atsakingo verslo asociacijos.

Renginį organizuoja Lietuvos atsakingo verslo asociacija, Norvegijos, Danijos, Švedijos ir Suomijos prekybos rūmai, Šiaurės Ministrų Tarybos biuras Lietuvoje, Danijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos nacionalinis koordinacinis centras, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Užsienio reikalų ministerija.