Susitikimas su suomių rašytoja Elina Hirvonen

2019 / 02 / 22

Renginio vieta:

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, Laisvės al. 57


Renginio laikas:

2019 / 02 / 22, 17:30 val.

Kviečiame į susitikimą su suomių rašytoja Elina Hirvonen, kuris vyks vasario 22d. 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57.

Renginyje svečiai turės galimybę pabendrauti su rašytoja ir susipažinti su trečiuoju autorės romanu „Kai baigiasi laikas“ (angl. When Time Runs Out).

Knygoje pasakojama apie jauno vyro surengtą teroro išpuolį, kurio metu nuo pastato stogo Helsinkyje jis pradeda šaudyti į praeivius. Autorė šią istoriją pasakoja teroristo mamos ir sesers akimis.

  • Elina Hirvonen – suomių rašytoja, žurnalistė, dokumentinių filmų kūrėja. Turku universitete baigė literatūros studijas.

Būdama ne tik knygų autorė, bet ir dokumentinių filmų kūrėja, 2017 metais E. Hirvonen pristatė savo pirmąjį dokumentinį filmą „Rojus: trijų kelionių pasaulis“ (angl. Paradise: Three Journeys in this World), kuriame analizuojama imigrantų iš Afrikos gyvenimo realybė Europoje.

2005 m. išleista pirmoji jos knyga nominuota prestižinei suomių literatūros premijai „Finlandia“. Tuo tarpu, „Knygų Suomija“ projekte trečioji jos knyga „Kai baigiasi laikas“ sulaukė pripažinimo kaip svarbiausia metų knyga.

Renginį organizuoja Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje bei Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.

Daugiau informacijos: renginio „Facebook“ pusalpyje.