The 10th Nordic – Baltic Sustainable Business Summit 2023. Artificial Intelligence and Sustainability: Taking Care of Tomorrow

2023 / 11 / 23

Renginio vieta:

Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius


Renginio laikas:

2023 / 11 / 23, 10:00-13:00 val.

10-ojo Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimo tikslas – parodyti, kaip dirbtinis intelektas gali būti naudojamas siekiant įmonių tvarumo bei kuriant technologijas, kurios leistų įmonėms bendradarbiauti tvarumo srityje. Susitikime bus pristatyti geriausi Šiaurės ir Baltijos šalių verslo pavyzdžiai ir sprendimai, galintys padidinti verslo produktyvumą ir pagerinti įmonių tvarumo lygį.

Pranešėjai iš Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos diskutuos, kaip sėkmingai pasitelkti dirbtinį intelektą, siekiant verslo aplinkosauginių ir tvarumo tikslų. Susitikime taip pat bus įvertintas galimas neigiamas dirbtinio intelekto poveikis.

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimą organizuoja Suomijos – Lietuvos prekybos rūmai ir Suomijos ambasada, bendradarbiaudami su Norvegijos, Švedijos, Estijos ir Latvijos prekybos rūmais, Lietuvos atsakingo verslo asociacija ir Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje.

 

PROGRAMA