Ukrainos fotografų paroda Lietuvoje „Kartu“

2023 / 09 / 19

Renginio vieta:

Ukrainos centras, T. Ševčenkos g. 31A, Vilnius


Renginio laikas:

2023 / 09 / 19, 18:00 val.

Ukrainos fotografų paroda Lietuvoje  „Kartu“ – tai pasakojimai apie ukrainiečių gyvenimą Lietuvoje bei lietuvių ir ukrainiečių šeimų, įstaigų ir įmonių sąveiką. Fotografai iš skirtingų Ukrainos regionų, dabar gyvenantys skirtinguose Lietuvos miestuose, susivienijo, kad parodytų skaudžius ir pozityvius dalykus – adaptaciją naujoje vietoje, lietuvių pagalbą, bendrus projektus, liūdesį dėl Tėvynės. Parodoje – portretai, meninės fotosesijos, reportažai apie įvykius, fotopaveikslai. 

Pagrindinė parodos idėja – lietuvių ir ukrainiečių, Lietuvos ir Ukrainos sąveika, nes kartu mes darome neįtikėtinus dalykus. 

Kviečiame į parodos atidarymą  rugsėjo 19 d. 18:00 val., kur galėsite pabendrauti su fotografais ir sužinoti jų istorijas. Paroda  veikia Ukrainos centre Vilniuje (T. Ševčenkos g.  31A),  iki spalio 1 d., o vėliau keliaus į kitus Lietuvos miestus. Įėjimas nemokamas. 

Parodą  „Kartu“ įgyvendina Marija Kutniakova ir NVO „Štuka“. Paroda yra projekto “Ukrainian stories”, kurį inicijavo ir finansuoja The Nordic House Reikjavike ir Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, dalis.