Tarptautinė konferencija “Integration through education and engagement of local actors”

2023 / 10 / 24

Renginio vieta:

Internetu ir gyvai Estijos KUMU meno muziejuje Taline


Renginio laikas:

2023 / 10 / 24, 11:00-17:00 val.

Šiaurės ministrų tarybos biuras Estijoje kartu su Estijos švietimo ir mokslo ministerija, Tartu universitetu, Tartu Welcome Center, Jungtinių Tautų vyriausiojo pabėgėlių komisaro (JTVPK) atstovybe Šiaurės ir Baltijos šalims  ir Švedijos ambasada Taline rengia tarptautinę konferenciją „Integracija per švietimą ir vietos veikėjų įtraukimą“ (ang. Integration through education and engagement of local actors), kuri vyks 2023 m. spalio 24 d. internetu ir gyvai Estijos KUMU meno muziejuje Taline.

Konferencijoje daugiausia dėmesio bus skiriama švietimo vaidmeniui integracijos procesuose vietos lygmeniu bei Šiaurės ir Baltijos šalių patirtimi ir praktika integruojant pabėgėlius iš Ukrainos. Savo žiniomis dalinsis bei realias integracijos praktikas pristatys Šiaurės ir Baltijos šalių akademinės bendruomenės, vietos valdžios ir valstybinių organizacijų atstovai.

KONFERENCIJOS PROGRAMA

Konferencija rengiama  įgyvendinant Šiaurės ir Baltijos šalių projektą FOR-IN (Pabėgėlių ir imigrantų integracijos skatinimas/For Integration).  Šio projekto tikslas – sustiprinti esamas pabėgėlių/imigrantų integracijos politikos iniciatyvas bei pritaikyti Šiaurės šalių patirtį bei žinias pabėgėlių integracijos srityje Baltijos šalims.

Stebėkite konferenciją gyvai:

 

Taip pat klausykitės specialaus tinklalaidės įrašo apie karo Ukrainoje poveikį migracijai ir pabėgėlių integracijai, švietimo vaidmenį integruojant atvykėlius, Šiaurės ir Baltijos šalių patirtį priimant ir integruojant pabėgėlius.

Podcast about the role of education in the integration – norden.ee